معرفی شرکت

شرکت سرمایه گذاری پرتو تابان معادن و فلزات (سهامی خاص)

شرکت سرمایه گذاری پرتو تابان معادن و فلزات (سهامی خاص) به عنوان یکی از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات (سهامی عام) در تاریخ ۱۳۹۹/۱/۱۹ با شماره ثبت ۵۵۶۴۰۰ و شناسه ملی ۱۴۰۰۹۰۶۶۷۵۹ در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری تهران با هدف سرمایه گذاری در سهام ، سهم الشرکه ، واحدهای سرمایه گذاری صندوق ها و شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار ، مسکوکات ، فلزات گران بها ،گواهی سپرده بانکی و سپرده های سرمایه گذاری نزد بانک ها و موسسات اعتباری مجاز و . . . تأسیس گردید.

حوزه فعالیت

طی سالیان گذشته در کشور ایران، دولت و بازار پول منابع اصلی تأمین مالی شرکت­ها و پروژه ­های سرمایه ­گذاری بوده ­اند. در حال حاضر به واسطه رشد و توسعه بازار سرمایه و همچنین کمرنگ شدن تدریجی نقش دولت در امور سرمایه‌گذاری و تامین مالی پروژه‌ها به واسطه اجرای سیاست­های خصوصی سازی، بحث تأمین مالی از طریق بازار سرمایه و همچنین جذب سرمایه­ گذار خصوصی بیش از پیش مطرح می­ باشد.

 

در حوزه سرمایه‌گذاری‌های خصوصی، شرکت پرتوتابان پس از بررسی شرایط کلان اقتصادی کشور، ویژگیهای جمعیت شناختی و تحلیل صنایع مختلف، بخش­هایی را که پتانسیل رشد بالایی داشته و با معیارهای سرمایه‌گذاری این شرکت هماهنگی دارند شناسایی نموده است. در حال حاضر این شرکت خدمات زیر را در زمینه مشاوره مالی و سرمایه گذاری و سرمایه گذاری خصوصی ارائه میدهد.

اعضای هیئت مدیره

دکتر محمدحسین قائمی راد

رئیس هیئت مدیره

دکتر علی متولی

نایب رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل

دکتر تایماز حمایلی مهربانی

عضو هیئت مدیره

دکتر نیما شهبازی

عضو هیئت مدیره

بهرام اردلان

عضو هیئت مدیره